Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Коваль: Обіцянки про нове приміщення для Форуму видавців вже два роки залишаються обіцянками
2009-10-05 15:25:00

Коваль: Обіцянки про нове приміщення для Форуму видавців вже два роки залишаються обіцянками

"Приміщення для Форуму видавців міський голова Львова Андрій Садовий обіцяє мені вже два роки. Коли Віктор Ющенко вперше приїхав на форум у 2007 році, з цього приводу була велика розмова і Садовий пообіцяв, що до Нового року приміщення на Валовій, 2 буде наше", - заявила в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню "Львівський портал" член політичної рали Єдиного Центру Олександра Коваль.

"Однак і по сьогоднішній день обіцянки залишаються обіцянками. Ми досі чекаємо на це приміщення.А цього року на форумі Садовий тільки повторив свою обіцянку дворічної давнини.Чомусь також ніхто не говорить, що це приміщення перебуває в аварійному стані і потребує капітального ремонту. Якщо його навіть і віддадуть Форуму видавців, там потрібно робити великий ремонт, а за чиї кошти – невідомо", - зазначила президент Форуму видавців у Львові Олександра Коваль.

Нагадаємо, 10 вересня Президент України Віктор Ющенко, відкриваючи XVI Форум видавців у Львові, дав доручення місцевій владі упродовж 30-60 днів визначити та передати Форуму приміщення на постійній основі. Після цього міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що Форум видавців матиме своє приміщення на вул. Валовій, 2, де зараз розміщено управління державної реєстрації.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"