Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр бореться з фальсифікаціями ліків
2010-10-22 15:49:00

Єдиний Центр бореться з фальсифікаціями ліків

Стаття лідера Єдиного Центру Ростислава Валіхновського, лікаря-хірурга вищої категорії. Матеріал розміщено у двох львівських виданнях - "Високому замку" та "Львівській газеті".

Є  проблеми, які стосуються кожного. Досить часто від їх вирішення залежить доля країни, майбутнє її громадян. Безумовно, саме до такої категорії належить проблема неякісних ліків, яка сьогодні набула масштабу прямої загрози здоров‘ю нації.
 

 

Судіть самі: за даними Держінспекції з контролю якості лікарських засобів в Україні майже половина антибіотиків підроблені, в інших сегментах кількість фальсифікованих ліків становить до 40%. Результат цьогорічної перевірки аптек  жахливий – виявлено 285 серій неякісних препаратів проти 99 фальсифікованих серій у минулому році.  Проблема серйозно ускладнюється безконтрольним поширенням у вітчизняних ЗМІ реклами ліків. На жаль, досить часто саме преса, радіо і телебачення штовхають людей до фатального вибору. А рекламування ліків – це неетично і для лікаря, і для медичних професійних організацій. За кордоном реклама фармацевтичних засобів майже скрізь заборонена.
 

 

Отже, загроза здоров‘ю українців тільки зростає, тому зволікати із вирішенням проблеми далі не можна. Саме тому народні депутати від Єдиного Центру готують законопроект про повну заборону реклами ліків у ЗМІ, крім спеціалізованих медичних видань. Крім цього, Єдиний Центр обов‘язково ініціюватиме зміни до Кримінального кодексу, що посилять відповідальність за виробництво і продаж фальсифікованих медпрепаратів.
 

 

 Але це тільки початок шляху. Обмежити фальсифікат можливо, однак тут є ще одна складність - фактично відсутній інститут дотримання медичного права. Для прикладу, в США жорстко контролюються будь-які негативні прояви медпрепарату, його якість. Якщо там виникає така проблема, це веде до багатомільйонних судових позовів. Як наслідок, компанії-виробники фармзасобів виплачують десятки і сотні мільйонів доларів штрафів, що б’є по репутації. Внаслідок такого підходу в США фальсифікату немає. 
 

 

 Все це дозволяє зробити один принциповий висновок – коли в Єдиному Центрі говорять про «Якісну Україну» (це виборча програма партії) взагалі та якісну медицину зокрема, мається на увазі наслідування кращих міжнародних стандартів. А це означає максимальну налаштованість на успіх. Не тільки для партії, а й для усіх громадян України.
 

"Львівська газета.Вісник міста", 21.10.2010

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"