Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

ЄЦ на Львівщині пропонуватиме підтримку Кмітеві та Вакарчуку
2010-09-09 15:25:00

ЄЦ на Львівщині пропонуватиме підтримку Кмітеві та Вакарчуку

Інформація про результати праймеріз Єдиного Центру, проведені на Львівщині. Новина розміщена на інтернет-сайті Zaxid-net.

На Львівщині переможцями праймеріз Єдиного Центру, який відбувався з 3 по 7 вересня в Україні, стали: при виборах до Львівської міської ради – Олександра Коваль та Оксана Козинкевич, а до Львівської обласної ради – Сергій Сенчук, Володимир Гарбуз, а також позапартійні Іван Вакарчук та Микола Кміть. Про це сьогодні, 8 вересня, під час прес-конференції заявив член політичної ради «Єдиного Центру» Володимир Цибулько.
 

 

У праймеріз під назвою «Відкриті списки Єдиного Центру» загалом взяли участь близько 100 тис. українців. Зокрема, близько 40 тис. проголосували через Інтернет на партійному сайті, а близько 55 тис. взяли участь у вуличному голосуванні. Зокрема на Львівщині партійні намети було встановлено у Львові, на проспекті Свободи, у Червонограді, Сокалі, Самборі, Старому Самборі, Стрию та Соснівці.

 

У бюлетені для голосування було внесено прізвища кандидатів у депутати районних, міських та обласних рад.

 

Особливістю праймеріз Єдиного Центру стало те, що, окрім партійних діячів до списків, які пропонували для голосування, потрапили і безпартійні. Таким чином, у відкриті списки Єдиного Центру за поданням громадських організацій потрапили відомі позапартійні особи Львівщини директор Палацу Потоцьких Оксана Козинкевич, директор комерційного банку «Приватбанк» Орест Блащук, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук та президент IDS Group Микола Кміть.

 

Відтак, за словами керівника секретаріату Львівської обласної організації Єдиного Центру Романа Балуха, за внесення до відкритих списків ЄЦ до Львівської обласної ради 27% мешканців Львівщини, що взяли участь в голосуванні, підтримали Івана Вакарчука, 24% - Миколу Кмітя і лише 23% - голову ЛОО Єдиного Центру Сергія Сенчука.

 

«Єдиний Центр запровадив ідею політичного ліфта для популярних людей, тобто можливість без партизування взяти участь у політичній кампанії. Спеціальних переговорів з позапартійними переможцями праймеріз поки не ведеться. Наразі йде концентрація ресурсів. Однак ми будемо пропонувати свою підтримку всім вагомим людям Львівщини. Всі ті, хто не хоче партизуватись, але не дозволить собі пропустити виборчу кампанію, ми чекаємо їх у нас», - зазначив В. Цибулько.

 

Загалом на праймеріз по Україні було висунуто понад 4000 кандидатів, із них 25% - безпартійні, лідери місцевих громад, представники громадських організацій Львівщини.

 

«Важливо, що ми для себе побачили як наші партійні активісти виглядають на тлі лідерів громадської думки. Праймеріз – це тест для політичної структури, аби перевірити її здатність організовувати масштабні заходи. Важливо, щоб результат праймеріз підтвердився на виборах», - зазначив В. Цибулько.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"