Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Попов: Янукович ще може накласти вето на нові правила виборів
2010-08-30 14:58:00

Попов: Янукович ще може накласти вето на нові правила виборів

Коментар лідера Єдиного Центру Ігоря Попова щодо внесення Верховною Радою змін до проведення місцевих виборів. Інформація розміщена на шпальтах інтернет-видання ЗІК.

Зміни до Закону про місцеві вибори, внесені сьогодні ВР, на хід виборчого процесу поки що ніяк не вплинуть, тому що, згідно з регламентом, між першим і другим читанням має пройти два тижні. Тому ці зміни вступлять в силу, скоріше за все, після початку виборчої кампанії. Про це сьогодні, 30 серпня, у коментарі ЗІКу повідомив лідер Єдиного Центру, експерт Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Ігор Попов.

 

Він зазначив, що частина цих змін – технічні. Експерт позитивно оцінив скасування норми про 365 днів, проте зазначив, що це було зроблено доволі пізно. І ті політичні сили, яких стосувалася ця норма, вже визначилися зі своїми планами. А тепер їм доведеться перелаштовуватись.

 

На думку Попова, головний мотив чинної влади при внесенні цих змін полягає в тому, що вони проаналізували свої шанси і побачили, що ці зміни покращать політичну кон’юнктуру і ще більше збільшать представництво провладної партії у місцевихрадах.

 

Коментуючи норму щодо формування територіальних виборчих комісій (у них тепер буде не 15, а 18 членів), Ігор Попов зазначив: «Як на мене, вони зробили процес ще більш контрольованим, і тепер провладні партії матимуть ще більші шанси впливати на хід виборів».

 

«Тобто вибори будуть проблемні. І сьогоднішнє голосування ці проблеми не зняло», – вважає єдиноцентрист.

 

Він не виключає, що коли так звані молоді політичні партії вже почнуть готуватися до висунення своїх кандидатів, Президент Янукович наприкінці вересня накладе вето на ці зміни. І це повністю поламає всю стратегію цих молодих партій.

 

«Коли партіям, які зареєстровані менше року, заборонили брати участь у виборах, вони почали домовлятися з якимись старішими маловідомими партіями. Тепер їм вже начебто дозволили йти на вибори, але чи вірити цьому, чи не вірити –невідомо», – зазначив Ігор Попов.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"