Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Чи приїде Віктор Янукович на Форум видавців, скажуть в останню хвилину
2010-08-19 11:16:00

Чи приїде Віктор Янукович на Форум видавців, скажуть в останню хвилину

Коментар члена Єдиного Центру, Президента Форуму видавців у Львові Олександри Коваль про підготовку до Форуму видавців у Львові, який відбудеться 16-19 вересня. Коментар опублікований на інтернет-сайті „Гал-інфо”.

«Про приїзд високопосадовців нас попереджають в останню хвилину», - розповіла Президент Форуму видавців у Львові Олександра Коваль, відповідаючи на запитання Гал-інфо про можливий приїзд Президента України Віктора Януковича. 17 Форум видавців у Львові відбудеться 16-19 вересня.

Головним зірковим гостем фестивалю стане Януш Вишневський. Окрім нього на цьогорічний Форум приїдуть автор детективів Марек Краєвський, автор книжок «Подружній акт. Шанс зустрічі з Богом і подружньою половинкою», «Секс, якого не знаєте. Для подружжів, які люблять Бога», «Не бійтеся сексу. Кохай і роби, що хочеш» священик Ордену братів менших капуцинів Ксаверій Кнотц, один з найвідоміших українців у світі бізнесу, автор світових бестселерів "Міграція цінності" та " The Upside" ("Прорив") Адріан Сливоцький.

«Підготовка до Форуму йде непросто. Ми намагаємося дотримуватися свого плану, але програма зростає, і це вимагає додаткових приміщень. Найбільшою нашою проблемою залишається питання з приміщенням. У нас немає угоди з палацом Потоцьких. Я сподіваюся, що цю проблему нам допоможе вирішити міська та обласна влада», - розповіла Олександра Коваль.

Як розповіла президент Форуму, серед запланованих заходів є виставки арт-книги та виробів з паперу. Остаточна програма Форуму можна буде прочитати на офіційному сайті 1 вересня.

 

Galinfo, 16.08.2010, 16:20.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"