Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Освітяни Львівщини категорично проти платного медогляду
2010-08-12 12:08:00

Освітяни Львівщини категорично проти платного медогляду

Коментар члена президії ЛОО Єдиного Центру, начальника ГУ освіти і науки Львівської ОДА Михайла Брегіна про потребу проходження медичного огляду всіма працівниками навчальних закладів і подолання виникаючих при цьому проблем для інтернет-сайту „ЗІК”.

До початку навчального року всі навчальні заклади повинні отримати дозвіл на початок роботи, в тому числі від санітарно-епідеміологічної служби. Одним із пунктів цього є проходження медичного огляду всіма працівниками – і так було щорічно.

Про це у коментарі ЗІКу 11 серпня повідомив начальник головного управління освіти Львівської ОДА Михайло Брегін. Тому заява головного державного санітарного лікаря про обов’язковий медичний огляд працівників шкіл перед початком навчального року, за його словами, не є новиною. Усі працівники освіти мають медичні книжки, є терміни обстежень тощо.

«Ми заготовили листи щодо організації цьогорічних медоглядів, щоб не виникло проблем. Хоча я впевнений, що вони будуть. І перша проблема, яку мали й раніше: в деяких місцевостях вимагають оплати за проходження медогляду», – пояснив Брегін.

Однак він додав, що в управлінні освіти тепер якраз цим займаються спільно з головним управлінням охорони здоров’я ЛОДА.

Щодо інших вимог СЕС, як-от наявність питних фонтанчиків у школах, то, за словами Брегіна, вимоги СЕС розписуються наприкінці кожного навчального року і мають бути виконані до початку нового. «Це планові речі, які робляться щорічно», – пояснив він.

Довідка ЗІКу.

Головний державний санітарний лікар України Сергій Риженко наголошує на обов’язковому медичному огляді працівників шкіл перед початком нового навчального року. Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України, про це С. Риженко сказав 11 серпня під час селекторної наради під головуванням міністра освіти і науки України Дмитра Табачника та безпосередньо головного санітарного лікаря країни.

Сергій Риженко підкреслив, що головні державні санітарні лікарі зобов’язані контролювати плани підготовки навчальних закладів до нового навчального року та не допускати жодних компромісів. За його словами, усі працівників шкіл обов’язково повинні пройти медичні огляди.

Zik, 11.08.2010, 11:54.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"