Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

У 10 класах шкіл Львівщини недобір
2010-08-11 11:57:00

У 10 класах шкіл Львівщини недобір

Коментар члена президії ЛОО Єдиного Центру, начальника ГУ освіти і науки Львівської ОДА Михайла Брегіна про недобір у 10-х класах Львівщини, поширений прес-службою Львівської ОДА і опублікований інтернет-сайтом „Гал-інфо”.

Про недобір у 10 класи повідомив начальник головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайло Брегін. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Михайло Брегін додав, що значна частина випускників 9-х класів цього року подала документи у вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації та професійно-технічні навчальні заклади.

«У нас, як і загалом в Україні, є певний недобір до 10 класів. Діти, які йдуть до вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів, затрачають той самий час, що і учні шкіл у 10-11 класі, але отримують спеціальність, тому у 10 класах у нас є недобір учнів» - повідомив Михайло Брегін.

Станом на 9 серпня до 10 класів у Львівській області зараховано 15 706 учнів (75 % від плану).

Мережа професійно-технічної освіти області налічує 54 професійно-технічні навчальні заклади.Державне замовлення у 2010 році на підготовку робітників за 22-ма напрямами у закладах профтехосвіти становить понад 14 тис. осіб.

Galinfo, 11.08.2010, 10:59

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"