Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Львівщина має 168 шкільних автобусів. Потрібно ще 108
2010-08-11 11:43:00

Львівщина має 168 шкільних автобусів. Потрібно ще 108

Коментар члена президії ЛОО Єдиного Центру, начальника ГУ освіти і науки Львівської ОДА Михайла Брегіна про потребу відновлення програми „Шкільний автобус” на Львівщині для інтернет-сайту „Захід-нет”.

Львівська область має 168 шкільних автобусів. Для повного забезпечення треба закупити ще 108 автобусів.

Про це 10 серпня у коментарі ZAXID.NET повідомив начальник головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайло Брегін.

«Програма «Шкільний автобус» на Львівщині розпочалася за рік до того, як така програма була прийнята на рівні країни постановою Кабінету Міністрів. Ідея на той час була така, аби відродити автобусобудування на Львівщині, адже потенціал ми мали хороший», – розповів Михайло Брегін.

Він зауважив: «У перший рік, це був 2002 рік, ми заклали кошти на 12 шкільних автобусів. Потім треба було їх розділити на 20 районів області. Тобто можна було дати 12 районам по одному автобусу, а восьми – не дати нічого. Вихід знайшли хороший: запропонували районам, які б взялися за експеримент, адже не було жодного інструктивного матеріалу, давати два автобуси, якщо вони купують ще два. Адже 4 автобуси – це вже можна говорити про якийсь підвіз. 2008 року була цікав статистика, що 48 автобусів було куплено коштом місцевих бюджетів, 46 – за рахунок обласного і тільки 27 – з державного. В останні роки ця ситуація змінилась на гірше, ми її хочемо відновити».

Михайло Брегін наголосив, що шкільний автобус в селі вирішує дуже багато проблем, окрім власне транспортування школярів.

Zaxid.net, 10.08.2010, 15:51

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"