Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Львівщина очікує майже 25 тисяч першокласників
2010-08-10 15:15:00

Львівщина очікує майже 25 тисяч першокласників

Коментар члена президії ЛОО Єдиного Центру, начальника ГУ освіти і науки Львівської ОДА Михайла Брегіна про підготовку до нового навчального року для інтернет-сайту „Захід-нет”.

У школах Львівської області вже фактично на 75% завершено поточні та планові ремонтні роботи.

Про це 10 серпня у коментарі ZAXID.NET повідомив начальник головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайло Брегін.

«Проблема в тому, що досить пізно було прийнято бюджет, проведено тендери та закупівлі. Зараз, в серпні, ще проходять так звані капітальні роботи: заміна дахів, вікон, утеплення, ремонт теплового обладнання. Але до 1 вересня всі ці питання будуть закриті», – запевнив Михайло Брегін.

Загалом, з його слів, на ці роботи в бюджеті області цьогоріч було передбачено 41,691 млн грн.

Водночас, за інформацією головного управління освіти і науки Львівської області, станом на 5 серпня до перших класів зараховано 23 595 дітей (що становить 92% від плану), в тому числі, у сільській місцевості – 8 962 дитини (93%).

До 10-х класів переведено 15 706 дітей (75%), з них у сільській місцевості – 5 786 (78%).

Як зауважила заступник начальника Головного управління освіти і науки Львівської ОДА Богдана Біляк, цей показник ще буде збільшуватися до початку навчального року.

«У останні два роки ми спостерігаємо ріст кількості дітей на 1 000. До речі, 2009 року у нас було понад 24 тисячі. першокласників», – додала вона.

Довiдка ZAXID.NET

Львівській області на сьогодні нараховується 1 450 загальноосвітніх навчальних закладів, де навчається 274 355 учнів.

Zaxid.net, 10.08.2010, 14.26.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"