Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Персональні дані

Роман Кравців

Член Президії Львівської обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Ректор Львівської національної академії ветеринарної медицини ім.С.Гжицького
Вчений у галузі ветеринарної медицини і тваринництва, фізіології і ветсанекспертизи, доктор біологічних наук, професор, академік УААН, академік АН ВШ України, УАН, дійсний член Нью-Йоркської АН, академік міжнародної академії аграрної освіти, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи, ректор Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С.З.Гжицького, директор НДІ біоекологічного моніторингу (за сумісництвом).
Народився 6 березня 1941 року в с. Вороблевичі Дрогобицького району Львівської області. З 1965 по 1970 рр. - студент Львівського зооветеринарного інституту.
Після закінчення навчання, як кращий випускник (іменний стипендіат), був залишений для викладацької роботи в інституті. В 1971 році поступив в аспірантуру на кафедру фізіології, дотерміново захистив дисертацію на тему: \"Вікові особливості газоенергетичного обміну і окислювальних процесів в мітохондріях жуйних тварин\".
З 1985 по 1989 рр. - проректор з наукової роботи інституту. Організатор всесоюзних шкіл, науково-практичних конференцій, значно розширив діяльність науково-дослідного сектору. В ці роки остаточно формуються його наукові інтереси і визріває тематика майбутньої багаторічної дослідної роботи.
У 1989 році на конкурсній основі (з 10 претендентів) був обраний на посаду ректора інституту. З 1991 року - завідувач і професор кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. У 1992 році захистив докторську дисертацію на тему: \"Обмін речовин і м\'ясні якості молодняку ВРХ при оптимізації системи мікроелементного живлення\".
За період роботи Кравціва Р.Й. на посаді ректора - навчальному закладові повернуто історичну назву Академія ветеринарної медицини, присвоєно ім\'я видатного вченого - біохіміка світового рівня С.З. Гжицького, академії надано найвищий четвертий рівень акредитації, національний статус, відкрито нові факультети - санітарно-технологічний факультет і факультет маркетингу та менеджменту, факультет доакадемічної освіти та підготовки молодших спеціалістів, факультет культури і громадських професій, інститут післядипломної освіти та перепідготовки кадрів АПК, 5 НДІ в складі академії, як вагомий особистий доробок його, професорсько-викладацького складу, вченої ради та усіх викладачів.

Діалогивсі