Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Законодавчі ініціативи

Депутати Львівської та Донецької обласних рад напрацьовуватимуть спільні законодавчі ініціативи
2009-03-04 17:59:00

Депутати Львівської та Донецької обласних рад напрацьовуватимуть спільні законодавчі ініціативи

Такої домовленості досягнуто під час перебування 4-5 березня 2009 року на Львівщині депутатів Донецької обласної ради. З представниками Східної України зустрічались депутати Львівської обласної ради, серед яких заступник голови Львівської обласної організації Єдиного Центру, депутат Львівської обласної ради Емілія Подляшецька.

„В Донецька та Львова схожі проблеми, які здебільшого зумовлені недосконалістю українського законодавства. Передовсім це стосується земельної сфери та екологічних питань. Тому під час зустрічі з депутатами Донецької обласної ради було прийнято рішення про напрацювання спільних пропозицій, законодавчих ініціатив, які скеровуватимуться до Києва. Переконана, що до спільної позиції Західної та Східної України в Центрі прислухаються швидше”, - зазначає Емілія Подляшецька.

            За словами п.Подляшецької 4 березня депутати Донецької обласної ради відвідали львівські підприємства „Економічна криза не оминула жоден регіон. В Донецьку, я і у Львові деякі підприємства призупинили свою роботу, є проблема неплатежів. За даних обставин ми повинні підтримати один одного. Можливо, виробники Львівщини зможуть реалізовувати свою продукцію на схід і навпаки”, - розповіла п.Подляшецька.
            За словами депутата обласної ради, під час офіційного візиту вирішено здійснювати культурний обмін та обмін студентами вищих навчальних закладів Львова та Донецька.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"