Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Сторінками нашої історії

Заява Львівської міської організації Єдиного Центру
2011-08-05 14:39:00

Заява Львівської міської організації Єдиного Центру

Львівська міська організація Єдиного Центру виступила із заявою осудження судового рішення щодо позбавлення звання Героя України Романа Шухевича та Степана Бандери.

 

2 серпня 2011 року Вищий адміністративний суд залишив в силі рішення Донецького апеляційного суду щодо позбавлення звання Героя України Романа Шухевича та Степана Бандери. Львівська міська організація Єдиного Центру засуджує такі дії судової гілки влади, які ведуть до перегляду історії в тимчасових інтересах певних політичних сил, дискредитують ідею правової держави та ставлять під сумнів саму ідею державності України.

Львівська міська організація Єдиного Центру заявляє, що лише український народ у своїй пам’яті підносить історичні постаті до рівня героїв з огляду на вчинки цих постатей, їх життєвий шлях і боротьбу за національні інтереси України. Юрій Шухевич і Степан Бандера залишили яскравий слід у національно-визвольній боротьбі українського народу ХХ століття, у вдячній пам’яті нащадків вони назавжди залишаться Героями України без огляду на будь-які формальності та судові рішення, що мають під собою тимчасовий політичний інтерес певних кіл на догоду північному сусіду.

Львівська міська організація Єдиного Центру нагадує владоможцям про незворотність історії і закликає до усвідомлення, що національні інтереси України були, є і будуть вічними, незважаючи на кон’юнктуру і уподобання певних політичних кіл. Тому Львівська міська організація Єдиного Центру закликає виходити з об’єктивних результатів історичних досліджень періоду незалежної України, які підтверджують героїзм, незламність та відданість ідеї Української Самостійної Соборної Держави таких знакових постатей як Юрій Шухевич та Степан Бандера, а не вдаватися до заскорузлих штампів тоталітарного імперського минулого, лиючи воду на імперський млин розколу України.

Живіть Україною та дбайте про її майбутнє, шануючи героїчне минуле свого народу!

Голова Львівської міської організації Єдиного Центру Геннадій Стасюк

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"