Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівські єдиноцентристи закликають владу системно вирішувати проблему Грибовицького сміттєзвалища
2016-06-02 13:23:00

Львівські єдиноцентристи закликають владу системно вирішувати проблему Грибовицького сміттєзвалища

Влада не має більше жодного права ігнорувати проблему Грибовицького сміттєзвалища і почати системно працювати над вирішенням цього питання. Про це заявили у Львівській обласній організації Єдиного Центру.

За словами партійців Грибовицьке сміттєзвалище було створене ще радянською владою, однак теперішні можновладці продовжують радянські традиції замовчуючи проблеми сміттєзвалища, а потім ліквідовують наслідки свого недбальства ціною людських життів.

 

На думку єдиноцентристів останні події на сміттєзвалищі свідчать, що його проблеми жодним чином не вирішуються і це чіткий сигнал громаді, що ми не повинні більше дозволяти владі ігнорувати цю проблему.

 

Партійці зазначили, що вже давно у всьому цивілізованому світі сміття сортують переробляють на сировину і перетворюють на енергію. А у нас, як і в радянські часи, сміття переважно вивозиться на полігони, де воно лежить і забруднює навколишнє середовище.

 

У Львівській обласній організації Єдиного Центру, закликають усі сили: політичні, партії громадських активістів, екологічні організації, місцевих мешканців вимагати від влади чітких кроків щодо вирішення питання Грибовицького сміттєзвалища. Такими кроками стане будівництво сортувальної лінії і сміттєпереробного заводу.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"