Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівський Єдиний Центр закликає владу не допустити розхитування ситуації на заході країни
2015-07-14 14:38:00

Львівський Єдиний Центр закликає владу не допустити розхитування ситуації на заході країни

Ціллю терористичних актів у Львові є дестабілізація і розхитування ситуації на західній Україні, психологічний тиск на місцевих жителів, створення розбрату між патріотичними організаціями, мешканцями і владою. Так вважають у Львівській обласній організації Єдиного Центру.

За офіційною інформацією у Львові трапилось 2 вибухи біля дільничних пунктів міліції внаслідок чого постраждали двоє працівників міліції.

 

Єдиноцентристи закликають СБУ і міліцію якомога швидше встановити винних у вибухах у місті.

 

Також партійці закликають мешканців бути уважними і повідомляти правоохоронцям будь-яку інформацію про підозрілих людей чи події.

 

«Усі патріотичні організації, політичні партії, мешканці і влада мають бути згуртованими у боротьбі із східним агресором», - переконанні львівські єдино центристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"