Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівські єдиноцентристи вимагають ретельної перевірки усього електротранспорту міста
2015-07-02 14:03:00

Львівські єдиноцентристи вимагають ретельної перевірки усього електротранспорту міста

Електротранспорт Львова знаходиться у поганому стані і стає загрозою для пасажирів, водіїв і пішоходів. Про це заявили в Львівській обласній організації Єдиного Центру.

За офіційною інформацією ЛКП «Львівелектротранспорт» загорання троллейбуса відбулося через коротке замикання. Машина ще 15 років тому, мала бути списана, але через брак рухомого складу, інженери її ремонтували і відпускали у рейси.

 

Партійці нагадують, що за останні два місці у Львові уже двічі загорявся електротранспорт, а за оцінками експертів 90% рухомого складу потребує заміни.

 

Львівські єдиноцентристи вимагають термінової, ретельної перевірки усього електротранспортного господарства міста.

 

Також партійці закликають владу вжити заходів задля суттєвого оновлення рухомого складу електротранспорту.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"