Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівські єдиноцентристи закликають владу навести лад із випадками масових харчових отруєнь в області
2015-07-01 10:51:00

Львівські єдиноцентристи закликають владу навести лад із випадками масових харчових отруєнь в області

Внаслідок реформування Держсанепідслужби, нагляд за якістю та безпекою харчової продукції, умовами її реалізації призупинено. Це означає , що державний контроль за безпекою харчових продуктів майже відсутній. Цим стурбовані у Львівській обласній організації Єдиного Центру.

 

За повідомленнями ЗМІ внаслідок харчового отруєння на одній із баз відпочинку у Карпатах до лікарні потрапила 21 людина, з них – 19 дітей. Також нещодавно 42 людини потрапили на лікарняні ліжка внаслідок відвідування одного з ресторанів. Крім того часто фіксуються і менш резонансні випадки харчових отруєнь.

  

Партійці нагадують, що Закон «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», яким контроль та відповідальність за безпеку і якість продукції буде покладено безпосередньо на власників виробничих і торгових підприємств – набере чинності лише у вересні.

 

«А до цього часу влада має докласти усіх зусиль з метою уникнення масових харчових отруєнь», - переконані обласні партійці.

 

Єдиноцентристи закликають мешканців, купуючи продукти, покладатись на свою пильність та уважність. Не купувати продукти на стихійних ринках, обминати продавців, які на одних вагах реалізують готову і сиру продукцію, оглядати, чи ціла упаковка, чи не минув термін реалізації.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"