Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівський Єдиний Центр: Права пасажирів на пільговий проїзд не дотримуються
2015-05-26 12:18:00

Львівський Єдиний Центр: Права пасажирів на пільговий проїзд не дотримуються

Єдиноцентристи стурбовані діями перевізників та працівників автостанцій, які нехтують правами пільгових категорій громадян і часто відмовляють у проїзді Про це заявили у Львівській обласній організації партії.

За повідомленнями ЗМІ пасажири пільгових категорій часто страждають від хамства і грубого ставлення водіїв.

 

Партійці засуджують такі дії і закликають перевізників поважати право людей на пільгові перевезення, яке передбачено законом. Ставлення працівників, які задіяні в сфері пасажирських перевезень, та їх манера спілкування бувають у достатньо грубій формі, що є абсолютно неприйнятним.

 

У Єдиному Центрі закликають владу звернути увагу на порушення прав пільговиків і навести порядок у даній сфері.

 

«Необхідно вжити усіх заходів задля недопущення порушення прав пільгових категорій пасажирів», - переконані єдиноцентристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"