Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівський Єдиний Центр закликає ігнорувати політичні масові заходи на 9 травня
2015-05-08 14:43:00

Львівський Єдиний Центр закликає ігнорувати політичні масові заходи на 9 травня

Львівська обласна організація Єдиного Центру підтримує ініціативу влади заборонити 9 травня проведення масових заходів у місті.

 

Обласні партійці закликають правоохоронні органи посилити охорону громадського порядку на час травневих свят, а свідомі політичні сили офіційно заявити про відмову від будь-яких масових акцій 9 травня.


Єдиноцентристи вважають, що для збереження спокою усі політичні сили мають проявити мудрість та виваженість і не давати маргінальним провокаторам можливості для створення конфліктів на Львівщині.

 

Також партійці звернулися до мешканців з проханням ігнорувати будь-які масові заходи на 9 травня.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"