Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівські єдиноцентристи закликають мешканців не піддаватись на провокації комуністів на травневі свята
2015-04-30 13:43:00

Львівські єдиноцентристи закликають мешканців не піддаватись на провокації комуністів на травневі свята

За офіційною інформацією СБУ комуністи мають наміри організувати провокації і спровокувати заворушення 1-2 травня у Львові. Провокатори ходять по спортивних клубах аби найняти українських спортсменів для того, щоб вони виходили на акції. На це завертають увагу у Львівськіцй обласній організації Єдиного Центру.

Відтак обласні партійці закликають владні і добровольчі організації суттєво посилити охорону громадського порядку на час травневих свят.

 

Єдиноцентристи вважають, що для збереження спокою в області усі політичні сили мають проявити мудрість та виваженість і не дати провокаторам навіть найменшого шансу розпалити вогонь конфлікту на Львівщині.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"