Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівські єдиноцентристи закликають мешканців вшанувати Героїв Небесної Сотні
2015-02-18 16:14:00

Львівські єдиноцентристи закликають мешканців вшанувати Героїв Небесної Сотні

У Львівській обласній організації Єдиного Центру закликають мешканців масово вийти на вулиці міста і вшанувати Героїв Небесної Сотні.

19 лютого у Львові розпочнеться тиха хода, яку організували студенти. О 13:00 Вони рушать від університетів до пам'ятника Шевченку.

 

Львів'яни завжди пам'ятатимуть про трагічні події, що трапились на Євромайдані рік тому і загиблих героїв, які з дерев’яними щитами в руках протистояли злочинному режиму і виборювали кращу долю для нашого народу.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"