Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівський Єдиний Центр закликає мешканців області берегти електроенергію
2014-12-18 10:54:00

Львівський Єдиний Центр закликає мешканців області берегти електроенергію

З метою забезпечення роботи енергетичної системи і зменшення кількості аварійних відключень Львівський Єдиний Центр закликає мешканців якомога економніше споживати електроенергію. Про це заявили в обласній організації партії.

В ситуації яка склалась потрібно без зайвої потреби не вмикати енергоємні побутові електроприлади (особливо в ранковий і вечірній час), також замінити звичайні лампочки розжарювання на енергозберігаючі, максимально обмежити споживання електроенергії.


«Чим більша кількість мешканців дослухається до цих простих рекомендацій тим нижчим буде навантаження на енергосистему і ймовірність відключення електрики. Отже енергетична ситуація в області напряму залежить від нас особисто», - зазначили обласні партійці.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"