Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівський Єдиний Центр вимагає навести у лад із аварійними відключеннями електроенергії
2014-12-05 13:05:00

Львівський Єдиний Центр вимагає навести у лад із аварійними відключеннями електроенергії

Львівські єдиноцентристи вимагають у влади заборони на відключення електроенергії підприємствам, які постачають теплову енергію, воду і газ, навчальним закладам, закладам охорони здоров'я, соціальної сфери комунальної форми власності і житловим будинкам. Про це заявили в обласній організації партії.

За інформацією ЗМІ у Львові вже кілька днів вводяться графіки аварійних відключень світла. Ці відключення застосовують через аварію на Запорізькій АЕС.


Крім того партійці вимагають навести лад із аварійними відключеннями електроенергії, таким чином, щоб людей хоча б можна було заздалегідь повідомляти, якщо їм все-таки вимикатимуть світло.    
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"