Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівський Єдиний Центр: Влада має негайно забезпечити опалення шкіл і дитячих садків
2014-10-07 14:29:00

Львівський Єдиний Центр: Влада має негайно забезпечити опалення шкіл і дитячих садків

До початку опалювального сезону залишилось менше місяця, а навчальні заклади забезпечені паливом менше ніж на половину. Про це заявили у Львівській обласній організації Єдиного Центру.

За інформацією ЗМІ школи і садочки Львівщини забезпечені твердим паливом для опалювального сезону лише на 45%. Із потрібних 13 млн тонн твердого палива, є лише 6,38 млн. Тендерні процедури по закупівлі палива тривають, однак вони ускладнюються судовою тяганиною.

 

«Замість реальної підготовки до опалювального сезону, посадовці продукують папірці для продовження судових справ. Влада має негайно і повною мірою забезпечити тверде паливо для опалення шкіл і дитячих садочків», - вважають львівські єдиноцентристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"