Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр Львівщини закликає мешканців вчитися самозахисту і наданню першої медичної допомоги
2014-09-19 13:12:00

Єдиний Центр Львівщини закликає мешканців вчитися самозахисту і наданню першої медичної допомоги

Мешканці Львівщини не повинні нехтувати курсами самозахисту, надання першої медичної допомоги і активно долучатися до цих ініціатив. Про це заявили у Львівській обласні організації Єдиного Центру.

За офіційною інформацією міськради всі охочі мешканці можуть пройти курси з надання першої медичної допомоги у поліклініках і лікарнях Львова. Такі навчання проводяться вже впродовж двох місяців. Крім цього на площі Ринок у Львові працює Інформаційно-практичний центр безпеки міста, де надають консультації, проводять навчання.

 

На думку партійців сьогодні усім українцям потрібно бути готовими до будь-якого розвитку подій у зв’язку з російською агресією на Сході в Півдні країни. Усе населення повинне максимально мобілізовуватись і гуртуватись.

 

«Усім потрібно пройти навчання і практичні заняття з чотирьох основних напрямків – екстрена медицина, основи самозахисту, основи військової справи і цивільна оборона. Після цього кожен громадянин зможе не лише надіятись на те, що його захистять інші, але й стане сам одиницею оборони держави і матиме базові знання по допомозі іншим людямм», -  вважають обласні єдиноцентристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"