Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівський Єдиний Центр: Влада має вжити всіх заходів для відновлення роботи найбільшого перинатального центру області
2014-09-08 13:23:00

Львівський Єдиний Центр: Влада має вжити всіх заходів для відновлення роботи найбільшого перинатального центру області

Єдиний Центр засуджує бездіяльність місцевої влади щодо реконструкції найбільшого пологового будинку Львівщини - обласного перинатального центру по Дж. Вашингтона, 6. І цей рівень байдужості місцевої влади просто вражає. Про це заявили в обласній організації партії.

У обласному перинатальному центрі працювало майже півсотні людей, щороку проходило 3500-4000 пологів, майже 5000 операцій і лікувалося до 8000 пацієнтів. Сьогодні ж установа доведена до жалюгідного стану і вже більше року не працює. Будівля зруйнована стоїть без опалення і даху, стіни замокли і невідомо взагалі коли тут відновиться робота.

 

За офіційною статистикою, у зв’язку із закриттям на реконструкцію перинатального центру, збільшилось навантаження на інші заклади охорони здоров’я, що відобразилось на показниках роботи перинатальної служби області. Майже на відсоток зросла перинатальна смертність, а материнська смертність зросла удвічі з 6,6 випадків до 13,54 випадків на 100 тисяч народжених дітей.

 

«Можна до нескінченності старатися замовчувати проблему і формувати резервні пологові будинки в Пустомитах, Жовкві, Новояворівську і Городку. Однак місцева влада має розуміти, що мешканці міста потребують сучасного, великого центру, який якісно і швидко зможе допомагати жінкам і новонародженим», - вважають обласні партійці.

 

Єдиноцентристи  переконані, що влада має негайно розробити і затвердити програму по  відновленню роботи великого і сучасного пологового будинку для Львів’ян і вжити усіх заходів для втілення її в реальність.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"