Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові  Московському патріархату

Львівський Єдиний Центр вимагає скасувати рішення про передачу приміщення військового містечка у Львові Московському патріархату

Скасувати рішення попереднього кабміну, ініційоване одіозним губернатором Олегом Салом, про передачу майнового комплексу військового містечка в самому центрі Львова у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ Московського патріархату вимагають обласні єдиноцентристи.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Львівський Єдиний Центр закликає владу до дотримання усіх законодавчих норм під час призову до війська
2014-08-19 15:18:00

Львівський Єдиний Центр закликає владу до дотримання усіх законодавчих норм під час призову до війська

Забезпечити прозорий призов до війська на Львівщині, без хабарів і зловживань закликають владу місцеві єдиноцентристи. Про це заявили в обласному осередку партії.

У ЗМІ постійно з’являється інформація щодо скарг населення на зловживання працівників військкоматів. Дітей із бідних родин, призивають, незважаючи навіть на наявні у них обмеження по здоров’ю, інші – відкупляються.

 

Єдиноцентристи вважають, що такі речі є недопустимими. Біда в країні є загальною і вибірковість тут неприйнятна.

 

Партійці закликають владу забезпечити прозорий контроль за призовом до війська і добитися дотримання усіх законодавчих норм.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"